نماینده گفتمان عدالت و آزادی با مردم سخن می‌گوید

قلم - خجسته باد میلاد بزرگ‌مرد تاریخ، «محمد امین، رسول خدا» که میلادش با رویش دوباره گفتمان واقعی عدالت و آزادی پیوند خورد و اینک جشن میلادش را با سخنان مردی از سلاله پاکش به پا خواهیم کرد که 20 سال سکوت و تفکر، پشتوانه راه اوست.

به گزارش پایگاه خبری قلم، شنبه شب‌ نازی‌آباد تهران که نامش با سیاست عجین شده و کوچه‌هایش هنوز بازی‌های کودکانه تا سیاستمدارشدن بسیاری از سیاسیون را به یاد دارد، میزبان مردی است که یادآور روزهایی از جنس دیگر است؛ روزهایی که آتش بر سر می‌بارید اما انسانیت و عشق جاری بود میان مردمان سرزمینی که با هیچ مقابل همه ایستاده بودند؛ که آزاد باشند و مستقل.
میرحسین موسوی، مردی از جنس مردم و سیاستمداری گزیده‌گوی که سال‌ها تفکر را مبنای حرکت و تدبیر برای روزهای سخت کشور قرار داده، می‌آید تا شب میلاد رسول‌الله (ص) در حسینیه حجت در محله‌ای که هنوز به آمدن عدالت امید دارد، سخن بگوید. مردمی که او را با نام کوچکش می‌خوانند و در انتظارند برای اصلاح امور.
شامگاه شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در حالی به شنیدن سخنان «میرحسین» خواهیم رفت که ارتقای چهره عدالت و عزت ایرانی را مشتاقیم.

راهنمای حضور در محل سخنرانی مهندس موسوی
برای رسیدن به بازار دوم (نازی‌آباد) می‌توانید از اتوبوس‌های
* میدان ولیعصر ـ نازی‌آباد
* میدان انقلاب ـ نازی‌آباد
* پایانه‌ی فیاض‌بخش (بازار تهران) ـ نازی‌آباد
* متروی علی‌آباد ـ نازی‌آباد
استفاده کنید.
پیشنهاد می‌کنیم با توجه به نبود امکانات پارکینگ و امکان‌ناپذیر بودن پارک اتومبیل در خیابان‌های اطراف به دلیل ازدحام جمعیت و نبودن جای پارک، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید.

/ 2 نظر / 17 بازدید
امیر ف

سلام. خوب بود. به منم سر بزن. موفق باشي. يا حق...

فرهاد

سلام اگه می خوای با تلاش و کوشش خودت و تنها با دعوت از 13 نفر گوشی موبایل برنده بشی یه سری به وبلاگم بزن .. دیگران هم باور نداشته اند ولی جایزه خود را گرفته اند می تونی اونا رو با جایزه هاشون و نظراتشون در سایت ببینی.... جوایز برندگان ::.. لازم به ذکر است که اکثر افرادی که ابتدا در سایت ثبت نام کرده بودند باور نمی کردند که هدیه خود را دریافت خواهند کرد و بعضی از آنها فقط از روی کنجکاوی ثبت نام کرده اند و بعد از کسب اعتبار لازم هدیه خود را در دست گرفته اند.وبعضی هم گفته اند وقتی به دوستانمان این سایت را معرفی کردیم با تمسخر آنها مواجه شدیم اما حالا همه آنها به تکاپو افتاده اند و در سایت عضو شده اند. میتونید بعد از وارد شدن به سایت بالای صفحه سمت راست روی Testimonials کلیک کنید لیست افرادی رو که هدیه شون به دستشون رسیده رو ببینید با عکس محصولات دریافت کرده..........