دستگيري 7 تكثيركننده فيلم منتسب به بازيگر تلويزيون

در حالي كه متهم اصلي در ماجراي انتشار فيلم منتسب به يكي از بازيگران كشور در خارج از كشور به سر مي برد، به زودي و با انتقال او به ايران تمامي جزئيات اين  پرونده افشا مي شود.

سردار عليپور رئيس پليس امنيت تهران صبح ديروز با بيان اين خبر گفت: يك ماه قبل اطلاعاتي در اختيار ماموران پليس امنيت تهران قرار گرفت كه از تكثير سي‌دي منتسب به يكي از بازيگران كشور حكايت داشت. از همان زمان تحقيقات پليسي براي كشف ابعاد مختلف اين پرونده آغاز شد و در حالي كه افكار عمومي نسبت به اين مساله حساس شده بود، پليس امنيت در بررسي هاي خود تعداد 20 نفر از افرادي را كه در تكثير و توزيع اين سي دي فعاليت داشتند به مقر پليس احضار كرد كه در اين ميان 7 نفر آنها دستگير و 4 نفر از آنان كه عاملان اصلي توزيع فيلم بودند روانه زندان شدند. وي با بيان اينكه بازيگر مورد نظر تنها دو ساعت در اختيار پليس بوده و پس از آن آزاد شده است هر گونه اظهار نظري مبني بر بازداشت وي و خودكشي او را تكذيب كرد و ادامه داد: در اين پرونده ابهامات زيادي وجود دارد كه با دستگيري آخرين و اصلي‌ترين متهم پرونده رفع خواهد شد و تا آن زمان نمي‌توان اظهار نظر قطعي درباره پرونده كرد.
سردار عليپور افزود: هم اكنون متهم اصلي پرونده در كشور ارمنستان به سر مي برد كه با هماهنگي هاي انجام شده با دادستان تهران به زودي وي به تهران منتقل خواهد شد تا ديگر زواياي پنهان پرونده روشن شود.

رئيس پليس امنيت تهران در پايان با هشدار نسبت به ترويج تجارت آبروي مردم تصريح كرد: مردم بايد نسبت به خطر سوء استفاده از رايانه‌ها و تكنولوژي تلفن هاي همراه هوشيار باشند و اگر  قصد دارند،گوشي تلفن همراه خود را در اختيار تعمير كاران بگذارند سعي كنند به افراد قابل اعتماد  مراجعه كنند، چرا كه تصاوير و عكس هاي ضبط شده در حافظه كامپيوتر يا گوشي تلفن همراه حتي در صورت پاك شدن نيز قابل دستيابي هستند و افراد سودجو مي توانند با استفاده از ترفند‌هاي خاص به اين تصاوير دست يابند.

/ 0 نظر / 6 بازدید