آمار عجیب تالار فرمانیه

 

 

68 درصد از ازدواج‌های صورت گرفته در یکی از تالارهای مشهور تهران، منجر به طلاق شده است.

این آمار، همه حکایت از این دارد که 68 درصد از کسانی که جشن ازدواج خود که را در این تالار برگزار کرده‌اند، گفته‌اند زندگی‌شان حتی دوام یکساله نداشته و در نهایت از یکدیگر جدا شده اند.

بنابر این گزارش، طی یکسال گذشته بیش از 350 مراسم ازدواج در تالار فوق انجام شده است، که هزینه‌های هر مراسم از 150 میلیون فراتر بوده است.

شایان ذکر است برخی از چهره‌های اقتصادی و حتی ورزشی کشور نیز جشن های عروسی خود را در این تالار برگزار کرده‌اند.

"ع .د" که از سرشناسان عرصه ورزش کشور محسوب می‌شود، مراسم ازدواج خود را در این تالار برگزار کرده است.

در برخی از ازدواج‌های این تالار که در منطقه فرمانیه تهران قرار دارد میزان مهریه در نظر گرفته شده، سکه بهار آزادی به ارتفاع قله هایی همچون هیمالیا(8000متر) و دماوند(5610) بوده است.

این اطلاعات در حالی فاش می‌شود که مدیریت تالار مذکور قصد داشته است از کسانی که طی یکسال اخیر در تالار فوق مراسم خود را برگزار کرده‌اند، دعوت به عمل آورده و طی یک جشن تحت عنوان یکسالگی زندگی، از آنان تقدیر به عمل آورد که متوجه می‌شود 68 درصد از ازدواج‌های انجام شده در تالار منجر به طلاق شده است.

شایان ذکر است در یکی از این جشن‌های عروسی، ارزش تقریبی خودروهای میهمانان حاضر در تالار، 17 میلیارد تومان برآورد شده است.

 

/ 2 نظر / 15 بازدید
امیررضا مبارکی

طلاق مقلوله ای سهل در نزد زندگی های اخیر جا وا کرده و خیلی راحت به خاطر بول هوسی خودشان به این سهو تن در می دهند حالیا بنده نیز مشمول این فساد اجتماعی(طلاق) و در نهایت دوری از فرزند و ... . عوارض ناشی از متارکه، که انواع آن تاثیر بد، با اشکال متفاوت در حافظه ی دائمی ما جا وا کرده و قطره قطره آه را زمزمه ی شبانگاه های ما کرده . بگذریم دوست عزیزم محمد در بلاگ های اخیر خود در 360 اشاره ی وافری برای خیانت که فرجام آن همین مقوله ایت، کرده ام آدم به نظر من با خودش ازدواج کنه بهتره تا این که بره یکی رو بگیره کل شن های کره ی خاکی رو مهریش بکنه و یه عمر هم خرجش رو بده . 10 درهم درمیارم 11 تاش رو خرج خودم می کنم نه این که 10 درهم دربیارم و 1000 درهم بدهکار بمونم مقولانش اینه که آدم بره و اتانازی رو انتخاب کنه و به این زندگی خوش ظاهر خاتمه بده . . . قارنلیق(امیر)[قلب]