خنده رهبر به شایعات اخی

عصر ایران ـ حجه الاسلام هادی غفاری گفت: دو شب پیش خدمت مقام معظم رهبری بودیم و حال ایشان هم کاملاً مساعد بود.
27660_859.jpg
به گزارش عصر ایران(asriran.com) ، وی که در جمع عزاداران حسینی در صادقیه تهران سخنرانی می کرد، افزود: در آن ملاقات، به ایشان درباره شایعه فوتشان گفتم و مقام معظم رهبری هم گفتند: من هم این شایعه را شنیدم و خندیدم.

غفاری افزود: آمریکایی ها وضعیت نابه سامانی در منطقه دارند و چون نمی توانند علیه ایران اقدام نظامی کنند، دست به انتشار چنین شایعات بی اساسی می زنند.

وی تاکید کرد: آنها خوب می دانند که هر گونه اقدامی علیه ایران، به ضررشان تمام می شود زیرا ـ به طور سر بسته می گویم ـ ما به حدی ابزار و توانایی داریم که بتوانیم منافع آمریکایی را در دور تا دور منطقه در ظرف یک روز، به آتش بکشیم.

غفاری با یادآوری دوران جنگ تحمیلی گفت: در آن زمان، ما از یک کشور خاص، 10 فروند موشک اسکاد B خریداری کردیم که آنها را به اهداف مورد نظر شلیک می کردیم که در میان مردم، به “تیرغیب” معروف شده بودند.

وی افزود: در طول سال های بعد از جنگ، بی کار ننشسته ایم و به حدی از فناوری رسیده ایم که “پدر جد تیرغیب” را نیز تولید می کنیم و در مقابل حمله احتمالی آمریکا، دستانی پر داریم.

غفاری در پایان با اشاره به به شگردهای دشمن درباره جنگ روانی و شایعه سازی گفت: وزیر تبلیغات هیتلر معتقد بود که برای باور پذیر شدن یک دروغ، هر چند که بزرگ باشد، باید برای آن دروغ جزئیات تراشید و اینک، آمریکایی ها درباره ایران و به عنوان یک مثال اخیر درباره سلامتی آیت الله خامنه ای مرتکب چنین دروغ هایی می شوند.

وی گفت: شایعه را دشمن سفارش می دهد، منافق می سازد و نادان باور می کند و لذا باید در قبال جنجال های دروغ پردازی دشمنان هشیار بود.

/ 0 نظر / 38 بازدید