علاقه يك بازيگر ايراني به بازي در فيلم هاي ضد اسلامي

روزنامه كيهان نوشت:

يكي از بازيگران سينماي پيش از انقلاب كه در آمريكا فعاليت مي كند، در تازه ترين بازي خود، به ايفاي نقش يك مسلمان تروريست پرداخته است. اين سريال كه «بيست و چهار» نام دارد، روايت يك گروه مسلمان است كه قصد انجام يك اقدام تروريستي را دارند، اما توسط پليس آمريكا كنترل مي شود. اين مجموعه تلويزيوني از شبكه فاكس آمريكا پخش مي شود و به تازگي نيز در انگلستان نمايش آن آغاز شده است.
خبرگزاري فارس، به نقل از خبرگزاري رويترز گزارش داد كه مسلمانان مقيم آمريكا در واكنش به اين سريال، اعتراض كردند.
انجمن روابط اسلامي آمريكا در اين رابطه اعلام كرد اين سريال، تروريسم را به اسلام ارتباط مي دهد و اين باعث مي شود تا به طور جدي تعصبات ضداسلامي شدت يابد.
نكته قابل توجه در مورد اين سريال حضور شهره آغداشلو در نقش يكي از اين مسلمانان است. او چندي پيش در مصاحبه با راديو فردا درباره آن گفت: «اين درست است كه همه مسلمانان تروريست نيستند، اما همه تروريست ها مسلمان هستند!»
شهره آغداشلو (وزيري تبار) همسر سابق آيدين آغداشلو، نقاش و گرافيست ايراني بود و هم اكنون همسر هوشنگ توزيع، نويسنده و كارگردان بهايي مسلك و بازيگري است كه به صهيونيست ها نزديك است.
آغداشلو در سال 2004 و علي رغم بازي كوتاه و كم اثرش در نقش يك شخصيت فرعي در فيلم «خانه اي از شن و مه» با حمايت صهيونيست ها، كانديداي برنده جايزه اسكار شد. وي همچنين در فيلم «مريم» كه چهره اي تروريستي از ايران ارايه مي دهد، بازي كرده است.
گفتني است، برخي از مطبوعات مدعي اصلاح طلبي، از اين كه اين بازيگر كانديداي اسكار شده بود، به عنوان يك موفقيت بزرگ ياد كرده بودند.

/ 0 نظر / 6 بازدید