3عکس ازمتهم سریال نرگس در بازداشت

 cd22.jpg
1moh.jpg
2moh.jpg
عامل سي دي هاي غيراخلاقي که از چندي پيش تحت تعقيب پليس امنيت تهران قرار داشت در کشور ارمنستان دستگير و به تهران منتقل شد.
به گزارش جام جم ، سردار عليپور ، رئيس پليس امنيت تهران بعد از ظهر روز گذشته با اشاره به اين خبر گفت : به دنبال پخش سي دي هاي غيراخلاقي در تهران و برخي از شهرهاي کشور ، موضوع به دليل حساسيتي که داشت به دستور دادستان تهران ، در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وي افزود: بروز انواع شايعات در ارتباط با سي دي غيراخلاقي ، موجب شد تا پليس امنيت با بررسي و تحقيق به اين سرنخ دست پيدا کند که معلوم شد عامل اين سي دهاي غيراخلاقي روز 27 مهر ماه به صورت قانوني از طريق مرز هوايي از کشور خارج و به کشور ارمنستان متواري شده است.
سردار عليپور تصريح کرد: با بررسي در اين زمينه مشخص شد متهم در شهر ايروان به کار و تحصيل اشتغال پيدا کرده است ، لذا با بهره گيري از توانمندي ها متهم را به کشور منتقل و در ساعت 14:30 بعد از ظهر پنجشنبه متهم هنگام ورود به فرودگاه دستگير و به پليس امنيت منتقل شد.

جستجوي حلقه مفقوده

سردار عليپور تصريح کرد: با صدور قرار قانوني در ارتباط با اين متهم ، تحقيق از وي آغاز و با توجه به اظهارات وي در حال حاضر در جستجوي حلقه مفقوده اي هستيم که مشخص شود اين سي دي چگونه از محل زندگي شخص متهم خارج و به صورت گسترده توزيع شده است.
وي در ادامه با انتقاد از اظهار نظرهاي غيرمسوولانه و شايعات بي پايه و اساس گفت : موضوع به صورت مستقيم به شخص دادستان گزارش شده است و اظهار نظرهاي بي مورد در اين خصوص به پيگيري پرونده آسيب مي رساند. وي افزود: در حال حاضر به دور از شايعات تمام تلاش خود را معطوف عاملان توزيع اين سي دها کرده ايم و در چند روز آينده نتيجه تحقيقات پليس امنيت اعلام خواهد شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید