پیشنهاد عجیب علیرضا افتخاری به رضازاده

بعدازظهر امروز – به مناسبت نیمه شعبان – شبکه‌ی دوّم سیما جُنگی را تدارک دیده بود و هدایت برنامه در اختیار رامبد جوان و گروه طنازش قرار داشت. یکی از مهمانان این برنامه، خواننده‌ی مشهور و محبوب کشور، جناب علیرضا افتخاری بود و یکی دیگر از مهمانان هم جهان پهلوان، حسین رضازاده، ناکام بزرگ پکن بود.
نمی‌دانم، شاید به همین دلیل ناکامی! آقای افتخاری ناگهان میکروفون و تریبون را کاملاً از رامبد ربود و در اقدامی عجیب رو کرد به رضازاده و با لهجه‌ی شیرین اصفهانی‌اش، از او پرسید: چرا امسال در المپیک پکن نباید به تو مدال بدهند؟! و وقتی حیرت و نیشخند حاضرین را دید، با جدیت بیشتر ادامه داد: مگر کسی امسال می‌تواند رکورد تو را جابه جا کند؟! رضازاده هم گفت: خیر! افتخاری هم تأکید کرد: این چه قانون نابرابر و ناعادلانه‌ای است؟ وقتی کسی نمی‌تواند رکورد رضازاده را بزند، باید مدال طلا را همواره به رضازاده بدهند!

در این هنگام، انگار رضازاده هم جوگیر شده باشد، گفت: این موضوع به صلاحدید مسئولین مربوط می‌شود و از من کاری ساخته نیست!
آنگاه افتخاری برای اینکه برگ برنده را زمین بزند، با همان لحن جدی چنین گفت: من از آقای افشارزاده انتظار دارم تا این موضوع را از طریق فدراسیون جهانی وزنه‌برداری پیگیری کرده و حداقل مدال رضازاده را برایش به درب منزلش بفرستند!
البته خوشبختانه به بهانه کمبود وقت و داشتن آگهی و اشتغال جناب رضازاده، رامبد جوان برنامه را ماله کشی کرده و توجه بینندگان را به آگهی‌های بازرگانی جلب کرد!

امّا اینجا یکی دو نکته قابل ذکر است:
اوّل اینکه هنرمندان ما تا چه اندازه با قوانین ابتدایی ورزش در جهان بیگانه هستند و چقدر تک بعدی رشد کرده و می‌کنند.
دوّم اینکه پهلوان رضا زاده‌ی ما، حقیقتاً آدم ساده‌ای است و باید همه به هم قول دهیم که هوایش را داشته باشیم.

منبع : وبلاگ نگارک ها

/ 0 نظر / 15 بازدید