متهم اصلي CD منتسب به يكي از بازيگران سريال نرگس بازداشت شد

خبرگزاري كار ايران

رئيس پليس امنيت تهران بزرگ گفت: حلقه مفقوده CD منتسب به يكي از بازيگران سريال نرگس به كشور بازگردانده شد.
به گزارش خبرنگار ايلنا، سردار عليپور در جمع خبرنگاران با اعلام اين خبر افزود: روز پنج‌‏شنبه هفته گذشته فردي كه در CD منتسب به يكي از بازيگران تلويزيون در كنار اين خانم حضور داشت به كشور بازگردانده شد.
وي افزود: بعد از انتشار CD منتسب به يكي از بازيگران در سطح كشور اخبار مختلفي در اين خصوص مطرح شد. همچنين شايعاتي در اين زمينه وجود داشت كه برخي از آنها صحت نداشتند.
عليپور خاطرنشان كرد: پليس امنيت تهران با همكاري دادستان تهران بعد از انتشار اين CD وارد عمل شد و نسبت به شناسايي و دستگيري عاملان اقدام كرد.
رئيس پليس امنيت تهران، خاطرنشان كرد: فردي كه در اين CD در كنار بازيگر سريال نرگس حضور داشت روز بيست و هفتم مهرماه به مقصد ارمنستان از كشور خارج شده بود كه براساس اطلاعات حاصله مشخص شد كه اين فرد در شهر ايروان ارمنستان حضور دارد.
وي خاطرنشان كرد: اين فرد مدعي است كه در كشور ارمنستان مشغول تحصيل است و همچنين مدعي است كه مدتي با آن خانم محرميت داشته است.
عليپور با تأكيد بر اينكه پليس امنيت عمومي تهران با همكاري دادستاني و با اتخاذ تدابيري خاص نسبت به بازگرداندن اين فرد به كشور اقدام كرد، خاطرنشان ساخت: فرد بازداشت شده 25 ساله است و مدعي است كه از سه سال پيش با بازيگر سريال نرگس آشنا بوده است.
عليپور يادآور شد: توضيحات بيشتر در مورد چگونگي انتشار CD منتسب به اين بازيگر و اتهام فرد بازداشت شده به زودي اعلام خواهد شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید