مک کین به اوباما : فیلمت را پخش می‌کنیم

جان مک‌کین نامزد جمهوریخواهان مدعی شد روزنامه لس‌آنجلس تایمز فیلمی در اختیار دارد که نشان می‌دهد اوباما در سال 2003 در حال گفتگو با «رشید‌ خالدی» فلسطینی مخالف آمریکا و یک تروریست شناخته شده آمریکایی است.

به گزارش شبکه ایران به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز، جان مک‌کین نامزد حزب جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به همراه سارا پالین معاون وی، از وجود فیلمی خبر دادند که باراک اوباما نامزد حزب دمکرات را با فردی به نام "رشید خالدی" در حال غذا خوردن نشان می دهد که بنا بر ادعای آنان، یک تروریست فلسطینی و از مخالفان سیاستهای آمریکا به حساب می‌آید. در همین حال، برخی رسانه ها نیز ادعا کرده اند که نفر سوم این دیدار نیز یک تروریست شناخته شده آمریکایی است.

 

سارا پالین در سخنان خود گفته است: این حق مردم است که بدانند اوباما که بوده است. پالین در ادامه ادعا کرده است که روزنامه لس آنجلس تایمز یک نوار ویدیویی در اختیار دارد که در این نوار ارتباط اوباما با این فلسطینی مخالف آمریکا و یک تروریست شناخته شده مشهود است اما این روزنامه از انتشار این نوار ویدیویی امتناع می ورزد.

در همین حال مک کین نیز از اوباما به خاطر ارتباط داشتن با "رشید خالدی" به عنوان یکی از مخالفان سیاستهای ایالات متحده انتقاد کرد.

مک کین نیز در اظهارات خود ادعا کرده است روزنامه لس آنجلس تایمز، نواری ویدئویی در اختیار دارد که در این نوار اوباما با رشید خالدی در سال 2003 در حال صرف غذاست. پرفسور خالدی از حامیان فلسطین و از منتقدان و مخالفان اسرائیل است.

رشید خالدی یک فلسطینی است که در نیویورک تحصیل کرده و هم‌اکنون پروفسور و استاد بخش مطالعات عرب دانشگاه کلمبیاست. خالدی ادعاها مبنی بر نقش وی به عنوان "سخنگوی سازمان آزادیبخش فلسطین " را رد کرده است.

در همین حال روزنامه لس آنجلس تایمز نیز نوشته است: در جلسه مذکور "بیل ایرز" تروریست سابق آمریکایی نیز حضور داشته است.

با نزدیک شدن به زمان انتخابات و با وجود پیشی گرفتن اوباما از مک‌کین در نظر سنجی ها، تلاش دو تیم انتخاباتی برای تخریب وجهه یکدیگر شدت بیشتری گرفته است.

/ 0 نظر / 17 بازدید