اخبار و دانستنیها ©

 
بازيگر زن تلويزيون قرباني اسيدپاشي اينترنتي
نویسنده : ناتان - ساعت ٢:٤۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٠ آبان ۱۳۸٥
 

حالا نه تنها اين مشکل حل نشده، بلکه مي‌رود تا به مانند حادثه سي‌دي ميهماني يکي از تيم‌هاي معروف کشور، از پس اين ماجرا، يک جريان جنايي هم به وجود آيد و از عصر ديروز، شايعه خودکشي بازيگر مورد اشاره در محافل عمومي منتشر شده است.

انتشار تصاوير خصوصي منتسب به يک بازيگر تلويزيون در اينترنت که به نظر مي‌آيد از حيث شکل و شمايل و پيش‌بيني‌هاي فني با برنامه‌ريزي طراحي شده و از طرفي، بازار عجيب و غريب نقل و انتقال اين تصاوير در موبايل‌ها و فروش سي‌دي آن در روزهاي اخير خبرساز شده است.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، حالا نه تنها اين مشکل حل نشده، بلکه مي‌رود تا به مانند حادثه سي‌دي ميهماني يکي از تيم‌هاي معروف کشور، از پس اين ماجرا، يک جريان جنايي هم به وجود آيد و از عصر ديروز، شايعه خودکشي بازيگر مورد اشاره در محافل عمومي منتشر شده است.

البته شدت اين شايعه، به اندازه‌اي بوده که روزنامه رسمي ‌سازمان صداوسيما هم در اشتباهي عجيب، اقدام به انتشار اين خبر غيرواقعي کرده است.

در تابستان سال 83 تصاويري از استخرهاي زنانه تهران در ميادين و کوچه و بازار به فروش مي‌رسيد؛ آيا با متخلفان، آن قدر که به آبروي مردم لطمه وارد شده بود، برخورد شد که حالا كسي جرأت نکند به با آبروي انسان ديگري بازي کند؟!

در موارد مشابهي که در آمريکا و براي هنرپيشگان‌ هاليوودي رخ داده، شکايت و جريمه‌هاي سنگين، ريشه اين کار را در آمريکا و‌هاليوود به شدت کاهش داد، اما در کشور ما پس از کپي زدن غير قانوني از فيلم‌هاي سينمايي اين گروه‌هاي زيرزميني با وقاحت تمام، وارد مسايل خصوصي زندگي مردم هم شده‌اند.

برخي كارشناسان حقوقي، ضعف قوانين كشور را عامل ناتواني از برخورد با چنين مواردي مي‌دانند و خواستار تدوين قوانين لازم ناظر بر جرايم پيچيده اينترنتي هستند.

در اين حال، «شاهدي» از مسئولان دفتر جرايم اينترنتي قوه قضائيه، با اعلام فيلترينگ وبلاگ منتشركننده تصاوير غيراخلاقي از عزم قوه قضائيه براي برخورد با عاملان چنين جرايمي خبرداد كه امنيت روحي و رواني خانواده‌ها را به خطر مي‌انداز


 
comment نظرات ()
ارسال به بالاترین: Balatarin
 
 
 جنبش بزرگ وبلاگی حامیان مهندس میرحسین موسوی جنبش بزرگ وبلاگی حامیان مهندس میرحسین موسوی